Podle mého názoru téměř stejně jako u Dream Catcher a Monopoly Live. Ano, mechanismus je jiný a místo flappera hraje hlavní roli míč. Ale princip je stejný, hra je řízena!


Pro začátek se podívejte na toto video (velmi jasný příklad toho, jak řídit míč! Po zhlédnutí takového začnete věřit v pověsti o magnetech a dalších mechanismech vlivu na míč):

“Třešničkou na dortu”, podle mého názoru, bude toto video (v něm můžete sledovat, jak výsledek hry ve formě výhry se objevil dříve, než míč ukázal vítězný sektor):

Jak se to stalo? Podle mého názoru je všechno jednoduché:

  • systém analyzoval Sázky hráčů, vybral optimální variantu,
  • poté dal týmu míč zaujmout určitou pozici, a to-číslo 9,
  • ale došlo k chybě a míč skončil na čísle 7,
  • a výsledky hry byly zobrazeny dříve, automaticky, protože možná “spojení” s míčem zmizelo.

Existuje několik nepříjemných okamžiků najednou:

  • jasně chápeme, že hra je řízena!
  • vývojář hry neuznává své chyby a konečným výsledkem hry je kombinace, kterou původně vypočítal a naplánoval. V tomto případě – číslo 9, protože číslice 7 by změnila výsledky hry ve finančním ekvivalentu.

Ruleta je masová hra, tedy hra se současně velkým počtem účastníků. A to znamená, že stejně jako u Dream Catcher a Monopoly Live, není zde nic, co by záviselo na konkrétní sázce, pokud je malá. Výpočet výsledku je založen na sázkách všech účastníků, což nevylučuje vaši výhru. Zároveň bych doporučil vyloučit velké sázky a dlouhé herní relace.

Použití jakýchkoli strategií výher v ruletě je nevhodné, protože v každém případě je systém potlačuje. A pokud některá z nich fungovala, pak to znamená, že v tomto okamžiku bylo pro vývojáře hry výhodné, možná kvůli sázkám ostatních účastníků hry, a možná i proto, aby vás stimulovali k hraní větších sázek. Koneckonců, pokud strategie funguje, proč ne zvýšit sázku a ne narušit jackpot. Jenže to se nepovede a výsledkem takové hry bude především prohra.

Blackjack a Baccarat: existuje manipulace

Blackjack a Bacara a tak, podle mého názoru, pokud společnost manipuluje s jednou hrou, je nepravděpodobné, že by se sama vzdala do druhé a vedla ji spravedlivě.
Opět nezapomeňte na RTP.

Jak můžeme pozorovat, dealer (jiný vývojář hry) nějakým způsobem “spočítal” další kartu a po pochopení ztráty změnil pořadí rozdávání karet, což samozřejmě dopadlo velmi hrubě. Samozřejmě, že takové metody se prakticky nepoužívají, protože jsou poměrně “špinavé” a viditelné, ale mám zájem o jiné, jak prodejce “vypočítal”? Reálný účet za karty je podle mého názoru vyloučen, protože jde o velmi složitý proces. A takový počet profesionálů by bylo velmi obtížné najít, vzhledem k velkému počtu prodejců v podobných společnostech. Respektive existuje něco jiného.

A nakonec

Takže jsme se podívali na Nejoblíbenější živé hry uvedené v online kasinu. Jak se říká, závěry dělat jen vy!

P. s. trápí mě ještě jedna okolnost. Podobné akce, které lze charakterizovat jako manipulaci s hrou, nemohly zůstat bez povšimnutí společností, které dohlížejí na poctivost provádění takových her. To znamená, že něco takového je považováno za normu. Respektive, pokud je to norma pro živé hry, pak o jaké kontrole slotů a poctivosti auditu stejné společnosti ECOGRA lze mluvit? Myslím, že odpověď je zřejmá a není to nic víc než prach do očí.